Showing feast names with chants in PEM.
FeastCI codePEM
Abdonis et Sennis
Abdonis, Sennis 14073000
—21
Ad aquam benedictio160100003
Ad aspersionem aquae benedictae1602300024
Ad aspersionem aquae benedictae TP1602308023
Ad lavandum altaria160240004
Ad Mandatum0706501067
Ad Processionem1600900033
Adalberti140423105
Adv., Antiphonae Majores
Antiphonae Majores 01048010
—14
Adv., dom.
Dom. Adventus 01001000
—4
Adv., hebd 1
Hebd. 1 Adventus 01018000
—16
Adv., hebd. 1, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 1 Adv. 01012000
—46
Adv., hebd. 1, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 1 Adv. 01013000
—6
Adv., hebd. 1, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 1 Adv. 01014000
—10
Adv., hebd. 1, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 1 Adv. 01015000
—18
Adv., hebd. 1, sabbato
Sabbato Hebd. 1 Adv. 01017000
—12
Adv., hebd. 2
Hebd. 2 Adventus 01028000
—16
Adv., hebd. 2, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 2 Adv. 01022000
—6
Adv., hebd. 2, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 2 Adv. 01023000
—7
Adv., hebd. 2, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 2 Adv. 01024000
—6
Adv., hebd. 2, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 2 Adv. 01025000
—6
Adv., hebd. 2, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 2 Adv. 01026000
—7
Adv., hebd. 2, sabbato
Sabbato Hebd. 2 Adv. 01027000
—6
Adv., hebd. 3, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 3 Adv. 01032000
—54
Adv., hebd. 3, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 3 Adv. 01033000
—43
Adv., hebd. 3, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 3 Adv. 01034000
—42
Adv., hebd. 3, fer. 4 Q.T.
Fer. 4 Q.T. Adventus 01034009
—76
Adv., hebd. 3, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 3 Adv. 01035000
—39
Adv., hebd. 3, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 3 Adv. 01036000
—59
Adv., hebd. 3, fer. 6 Q.T.
Fer. 6 Q.T. Adventus 01036009
—44
Adv., hebd. 3, sabbato
Sabbato Hebd. 3 Adv. 01037000
—57
Adv., hebd. 3, sabbato Q.T.
Sabbato Q.T. Adventus 01037009
—107
Adv., hebd. 4, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 4 Adv. 01042000
—2
Adv., hebd. 4, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 4 Adv. 01043000
—1
Adv., hebd. 4, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 4 Adv. 01044000
—1
Adv., hebd. 4, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 4 Adv. 01045000
—1
Adv., hebd. 4, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 4 Adv. 01046000
—1
Adventus, dom. 1
Dom. 1 Adventus 01011000
—307
Adventus, dom. 2
Dom. 2 Adventus 01021000
—222
Adventus, dom. 3
Dom. 3 Adventus 01031000
—247
Adventus, dom. 4
Dom. 4 Adventus 01041000
—217
Aegidii140901005
Agapiti1408180020
Agathae14020500231
Agnetis14012100317
Agnetis, oct.
Octava Agnetis 14012800
—24
Alexandri et sociorum1405031010
Ambrosii1404040015
Andreae14113000258
Andreae, oct.—9
Andreae, vig.
Vigilia Andreae 14112920
—30
Angeli Custodis14100220207
Annae14072610141
Annuntiatio Mariae14032500340
Antonii1401170012
Antonii Patavini1406130024
Antonini140902008
Apollinaris1407232023
Apolloniae140209001
Ascensio Domini08065000238
Ascensio Domini, infra oct.
Ascensio Domini,8 08065008
—26
Ascensio Domini, vig.
Ascensionis Domini, in vigilia 08064001
—8
Assumptio Mariae14081500261
Assumptio Mariae, dom. infra oct.
Dom. p. Assumptionem 14081501
—18
Assumptio Mariae, infra oct.
Assumptio Mariae,8 14081508
—102
Assumptio Mariae, oct.
Octava Assumptionis 14082210
—1
Assumptio Mariae, vig.
Vig. Assump. Mariae 14081410
—44
Athanasii140502003
Augustini1408280030
Austremonii141101609
Barbarae141204004
Bartholomaei1408240092
Basilidis et soc.
Basilidis et sociorum 14061200
—27
Benedicti14032100125
Benedicti, transl.
Transl. Benedicti 14071100
—6
Bernardi1408201068
Blasii14020300130
BMV perdolentis (Matris dolorosae)
Septem Dolorum BMV 14091550
—18
Briccii14111300137
Brunonis
Brunonis Abbatis 14100610
—8
Caeciliae14112200191
Caesarii
Caesarii Arelatensis 14082700
—5
Callisti141014006
Caprasii
Caprasii, Abb. 14060110
—5
Catharinae14112500135
Cathedra Petri14022200241
Chrysanthi et Dariae
Chrysanthi, Dariae 14112910
—5
Circumcisio Domini02010110197
Clarae1408120014
Clementis14112300142
Columbae141231107
Comm. Apostolorum12001000325
Comm. Apostolorum TP128010009
Comm. Apostolorum, infra oct.
Comm. Apostolorum,8 12001008
—6
Comm. Apostolorum, vig.
Comm. plurimorum Apostolorum in vigilia 12001010
—9
Comm. Conjungium120120006
Comm. duorum Apostolorum1200120015
Comm. Evangelistarum1201100091
Comm. Evangelistarum TP1281100039
Comm. plurimorum Confessorum12005000101
Comm. plurimorum Confessorum non Pontificum120052004
Comm. plurimorum Confessorum Pontificum1200510013
Comm. plurimorum Martyrum12003000467
Comm. plurimorum Martyrum TP1280300074
Comm. plurimorum Virginum12006000168
Comm. unius Abbatis120100002
Comm. unius Apostoli1200110017
Comm. unius Apostoli, vig.
Comm. unius Apostoli in vigilia 12001110
—10
Comm. unius Confessoris1200400075
Comm. unius Confessoris Abbatis120042008
Comm. unius Confessoris et Episcopi1200430049
Comm. unius Confessoris non Episcopus1200440022
Comm. unius Confessoris non Pontificis12004700145
Comm. unius Confessoris Pontificis12004100287
Comm. unius Confessoris Pontificis TP1280410032
Comm. unius Confessoris TP1280400035
Comm. unius Doctoris
Comm. unius Confessoris et Doctoris 12004500
—7
Comm. unius Martyris12002000360
Comm. unius Martyris non Pontificis1200220065
Comm. unius Martyris Pontificis1200210025
Comm. unius Martyris TP1280200085
Comm. unius Virginis12007100257
Comm. unius Virginis Martyris1200700022
Conceptio Mariae14120800292
Cornelii et Cypriani
Cornelii, Cypriani 14091600
—11
Corporis Christi09015000376
Corporis Christi, infra oct.
Corporis Christi,8 09015008
—9
Cosmae et Damiani
Cosmae, Damiani 14092700
—23
Cyriaci et sociorum1408080026
De Angelis1201300021
De BMV15008000359
De BMV Adv.1500801086
De BMV Nat.1500803017
De BMV post Epiph.1500805039
De BMV TP1500808013
De Corona Spinea1408112015
De festis duplicibus1601600045
De festis duplicibus minoribus1601600113
De festis semiduplicibus1601500029
De festis simplicibus1603900029
De Job1030000044
De Machabaeis1080000066
De Prophetis1090000057
De Regum1010000057
De Sancta Cruce1501100014
De Sapientia1020000067
De Spiritu Sancto150020001
De Tobia1040000039
De Trinitate, vot.150010101
Die 2 p. Epiph.
Die 2 p. Epiphaniam 05010700
—1
Die 3 p. Epiph.
Die 3 p. Epiphaniam 05010800
—1
Die 4 p. Epiph.
Die 4 p. Epiphaniam 05010900
—1
Die 5 p. Epiph.
Die 5 p. Epiphaniam 05011000
—1
Die 6 p. Epiph.
Die 6 p. Epiphaniam 05011100
—1
Die 7 p. Nat. Domini021231009
Dionysii1410090031
Dom. 1 p. Epiph.
Dom. 1 p. Epiphaniam 05011010
—97
Dom. 1 p. Pent.0901101041
Dom. 10 p. Pent.0910100059
Dom. 11 p. Pent.0911100060
Dom. 12 p. Pent.0912100058
Dom. 13 p. Pent.0913100062
Dom. 14 p. Pent.0914100057
Dom. 15 p. Pent.0915100059
Dom. 16 p. Pent.0916100054
Dom. 17 p. Pent.0917100061
Dom. 18 p. Pent.0918100070
Dom. 19 p. Pent.0919100055
Dom. 2 p. Epiph.05021000227
Dom. 2 p. Pascha08031000190
Dom. 2 p. Pent.09021000164
Dom. 20 p. Pent.0920100050
Dom. 21 p. Pent.0921100067
Dom. 22 p. Pent.0922100058
Dom. 23 p. Pent.0923100067
Dom. 24 p. Pent.0924100026
Dom. 25 p. Pent.0925100011
Dom. 26 p. Pent.092610007
Dom. 3 p. Epiph.0503100068
Dom. 3 p. Pascha0804100069
Dom. 3 p. Pent.09031000106
Dom. 4 p. Epiph.0504100015
Dom. 4 p. Pascha08051000120
Dom. 4 p. Pent.0904100051
Dom. 5 p. Epiph.050510008
Dom. 5 p. Pascha0806100056
Dom. 5 p. Pent.0905100057
Dom. 6 p. Epiph.050610004
Dom. 6 p. Pent.0906100058
Dom. 7 p. Pent.0907100057
Dom. 8 p. Pent.0908100060
Dom. 9 p. Pent.0909100065
Dom. de passione
Dom. de Passione 07051000
—299
Dom. in Palmis07061000334
Dom. mensis Augusti1108010059
Dom. mensis Novembris
Dom. mensis Nov. 11110100
—72
Dom. mensis Octobris1110010069
Dom. mensis Septembris
Dom. mensis Sept. 11090100
—116
Dom. p. Ascensio.
Dom. post Ascensionem 08071000
—95
Dom. p. Nat. Dom.03021000121
Dom. per annum04001000481
Dom. Resurrect., infra oct.
Dom. Resurrect.,8 08011008
—33
Dom. Resurrectionis08011000291
Dom. ultima ante Adventum099910102
Dominica in Albis (Octava Paschae)
Octava Paschae 08021000
—154
Dominici140804302
Donati140807005
Elisabeth Reginae Portugalliae1407083022
Epiphania05010600385
Epiphania, infra oct.
Epiphania,8 05010608
—48
Epiphania, vig.
Vigilia Epiphaniae 05010500
—58
Euphemiae1409161016
Eusebii Romani1408140012
Evurtii140907005
Exaltatio Crucis14091400255
Exspectationis BMV1412181026
Fabiani et Sebastiani
Fabiani, Sebastiani 14012000
—165
Facundi et Primitivi—5
Felicis1407290025
Felicis et Adaucti
Felicis, Adaucti 14083000
—28
Felicis Nolani1401141013
Felicitatis141123101
Fer. 2 de Passione0705200095
Fer. 2 in Letaniis0806200041
Fer. 2 Maj. Hebd.07062000121
Fer. 2 p. Pascha08012000114
Fer. 2 per annum04002000148
Fer. 3 de Passione0705300055
Fer. 3 in Letaniis0806300024
Fer. 3 Maj. Hebd.0706300093
Fer. 3 p. Pascha0801300082
Fer. 3 per annum04003000131
Fer. 4 Cinerum06034000162
Fer. 4 de Passione0705400060
Fer. 4 in Letaniis0806400038
Fer. 4 Maj. Hebd.07064000173
Fer. 4 p. Pascha0801400080
Fer. 4 per annum04004000179
Fer. 4 Q.T. Septembris
Fer. 4 Q.T. Sept. 11090409
—22
Fer. 5 de Passione0705500061
Fer. 5 in Cena Dom.07065000323
Fer. 5 p. Pascha0801500097
Fer. 5 per annum04005000228
Fer. 5 post Cineres0603500047
Fer. 6 Cor. Christi090160003
Fer. 6 de Passione0705600053
Fer. 6 in Parasceve07066000526
Fer. 6 p. Ascensio.
Fer. 6 post Ascensionem 08066000
—37
Fer. 6 p. Pascha0801600071
Fer. 6 per annum04006000228
Fer. 6 post Cineres0603600057
Fer. 6 Q.T. Septembris
Fer. 6 Q.T. Sept. 11090609
—10
Fest. per annum
Feriae per annum 04000000
—93
Flori141104005
Francisci1410040020
Francisci de Paola140402207
Fructuosi Archiepiscopi Bracharensis1404161011
Gabrielis141210008
Genesii140825305
Georgii1404230028
Geraldi Archiepiscopi Bracharensis1412051072
Geraldi Aureliaci1410130019
Germani140731005
Gervasii et Protasii
Gervasii, Protasii 14061900
—31
Gordiani et Epimachi
Gordiani, Epimachi 14051000
—18
Gorgonii1409090023
Gregorii1403120069
Hebd. de Passione0705800023
Hebd. per annum040080006
Hermetis140828307
Hieronimi1409300025
Hilarii1401140028
Hippolyti1408130026
Hugonis Lincolniensis
Hugonis Episc. Lincolniensis 14111740
—2
Ignatii1402011018
Ildefonsi140123018
In Dedicatione Ecclesiae12008000283
In Letaniis080680105
In Letaniis maj.080425001
In tempore Adventus010000009
In tempore belli contra Sarracenos160210002
In tempore Epiph.
In tempore Epiphaniae 05000000
—1
In tempore Nat.0300000034
In tempore oritur inter Christianos—2
In tempore Paschae080000005
In tempore pestilentiae160180002
In tempore Quadragesimae
In tempore Quad. 07000000
—26
In Triduum070690008
Inventio Crucis14050300224
Isidori140404201
Jacobi14072500161
Jacobi, transl.
Transl. Jacobi 14123020
—7
Joachimi140320105
Joannis Baptistae14062400310
Joannis Baptistae, infra oct.
Joannis Baptistae,8 14062408
—17
Joannis Baptistae, oct.
Octava Joannis Bapt. 14070100
—2
Joannis Baptistae., vig.
Vig. Joannis Bapt. 14062300
—133
Joannis Chrysostomi1401270014
Joannis et Pauli
Joannis, Pauli 14062600
—99
Joannis Evang.02122700289
Joannis Evang., infra oct.
Joannis Evang.,8 02122708
—7
Joannis Port. Lat.1405060040
Jonnis Baptistae, decol.
Decoll. Jo. Bapt. 14082900
—197
Josephi140319009
Juliani et Hermetis
Juliani, Hermetis 14082860
—10
Juliani, episcopi
Juliani, Epi. 14012710
—1
Justae et Rufinae140717301
Justi141018105
Justi et Pastoris
Justi, Pastoris 14080630
—1
Laurentii14081000295
Laurentii, infra oct.
Laurentii,8 14081008
—18
Laurentii, oct.
Octava Laurentii 14081700
—11
Laurentii, vig.
Vigilia Laurentii 14080910
—26
Lauteni141102004
Leocadiae141209206
Leodegarii141002006
Leonardi141106105
Leonis140628007
Lucae1410180017
Luciae14121300111
Ludovici140825008
Lupi140901106
Mafaldae Reginae1405023040
Marcelli1409042037
Marcelli, pont.—6
Marcellini, Petri1406020028
Marci14042500138
Marci et Marcellini
Marci, Marcellini 14061800
—30
Marci, pont.
Marci, Pont. 14100700
—15
Mariae ad Nives14080520129
Mariae Magdalenae14072200295
Mariae Salome141022101
Marii, Marthae, Audifacis et Abaci
Marii, Marthae 14011900
—8
Marinae140717201
Marthae14072930129
Martini14111100235
Martini, archiepiscopi Bracharensis—15
Martini, dom. infra oct.
Dom. p. Martini 14111101
—13
Martini, infra oct.
Martini,8 14111108
—20
Martini, transl.
Transl. Martini 14070400
—47
Martini, vig.
Vigilia Martini 14111030
—9
Matthaei14092100134
Matthaei, vig.
Vigilia Matthaei 14092020
—20
Matthiae1402240041
Mauri140115105
Mauritii et sociorum1409220027
Michaelis14092900334
Michaelis, Appar.
Appar. Michaelis 14050800
—115
Monicae140504405
Nat. Innocentium02122800267
Nat. Innocentium, infra oct.
Nat. Innocentium,8 02122808
—8
Nativitas Domini02122500617
Nativitas Domini, infra oct.
Nativitas Domini,8 02122508
—48
Nativitas Domini, oct.
Octava Nat. Domini 02010100
—5
Nativitas Domini, vig.
Vigilia Nat. Domini 02122400
—279
Nativitas Mariae14090800272
Nativitas Mariae, infra oct.
Nativitas Mariae,8 14090808
—28
Nazarii et Celsi
Nazarii, Celsi 14072800
—6
Nerei, Achillei140512401
Nicolai14120600130
Nicomedis1409153027
Nicomedis et Valeriani
Nicomedis, Valeriani 14091540
—6
Nominis Jesu140114301
Om. Sanctorum, vig.
Vig. Om. Sanctorum 14103120
—29
Omnium Sanctorum14110100341
Omnium Sanctorum, infra oct.
Omnium Sanctorum,8 14110108
—3
Pancratii et sociorum1405121015
Pas., hebd. 4—10
Pasc., hebd. 2
Hebd. 2 p. Pascha 08028000
—20
Pasc., hebd. 2, fer. 2
Fer. 2 p. Oct.Pasch. 08022000
—37
Pasc., hebd. 2, fer. 3
Fer. 3 p. Oct.Pasch. 08023000
—8
Pasc., hebd. 2, fer. 4
Fer. 4 p. Oct.Pasch. 08024000
—11
Pasc., hebd. 2, fer. 5
Fer. 5 p. Oct.Pasch. 08025000
—6
Pasc., hebd. 2, fer. 6
Fer. 6 p. Oct.Pasch. 08026000
—8
Pasc., hebd. 2, sabbato
Sabb. p. Oct. Pasch. 08027000
—9
Pasc., hebd. 3
Hebd. 3 p. Pascha 08038000
—13
Pasc., hebd. 3, sabbato
Sabbato 3 p. Pascha 08037000
—6
Pasc., hebd. 4, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 4 Pasc. 08042000
—7
Pasc., hebd. 4, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 4 Pasc. 08044000
—7
Pasc., hebd. 4, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 4 Pasc. 08046000
—7
Pasc., hebd. 5
Hebd. 5 p. Pascha 08058000
—10
Paulae140126107
Pauli14063000231
Pauli Heremitae140110105
Pauli, conversio
Conversio Pauli 14012500
—298
Pauli, infra oct.
Pauli,8 14063008
—6
Pent., fer. 2
Fer. 2 Pent. 08082000
—82
Pent., fer. 3
Fer. 3 Pent. 08083000
—78
Pent., fer. 4
Fer. 4 Pent. 08084000
—49
Pent., fer. 4 Q.T.
Fer. 4 Q.T. Pent. 08084009
—29
Pent., fer. 5
Fer. 5 Pent. 08085000
—43
Pent., fer. 6
Fer. 6 Pent. 08086000
—33
Pent., Fer. 6 Q.T.
Fer. 6 Q.T. Pent. 08086009
—27
Pent., sabbato
Sabbato Pent. 08087000
—50
Pent., sabbato Q.T.
Sabbato Q.T. Pent. 08087009
—53
Pent., vig.
Vigilia Pentecostes 08077000
—102
Pentecostes
Dom. Pentecostes 08081000
—312
Petri1406291029
Petri de Rates1404261025
Petri et Pauli
Petri, Pauli 14062900
—253
Petri et Pauli, oct.
Octava Apostolorum Petri et Pauli 14070600
—14
Petri, mart.
Petri, Mart. 14042900
—10
Petri, Pauli, infra oct.
Petri, Pauli,8 14062908
—26
Petri, Pauli, vig.
Vigilia Petri, Pauli 14062810
—94
Philippi et Jacobi
Philippi, Jacobi 14050100
—187
Polycarpi140126006
Praxedis1407210010
Primi, Feliciani1406090029
Priscae1401180040
Pro defunctis13001000544
Pro infirmis1601303011
Pro iter agentibus1603000012
Pro pace160190107
Pro pace regni160190009
Pro pluvia1602000013
Pro remissione peccatorum160450005
Pro serenitate160420005
Pro sponso et sponsa1604400010
Pro tribulatione160260005
Processi et Martiniani
Processi, Martiniani 14070210
—23
Proti et Hiacinthi
Proti, Hiacinthi 14091100
—20
Pudentianae et Pudentis
Pudentianae, Pudentis 14051910
—13
Purificatio Mariae [Presentationis Domini]
Purificatio Mariae 14020200
—488
Quadrag., hebd. 1
Hebd. 1 Quad. 07018000
—11
Quadrag., hebd. 1, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 1 Quad. 07012000
—139
Quadrag., hebd. 1, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 1 Quad. 07013000
—46
Quadrag., hebd. 1, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 1 Quad. 07014000
—62
Quadrag., hebd. 1, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 1 Quad. 07015000
—50
Quadrag., hebd. 1, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 1 Quad. 07016000
—54
Quadrag., hebd. 1, sabbato
Sabb. Hebd. 1 Quad. 07017000
—113
Quadrag., hebd. 2
Hebd. 2 Quad. 07028000
—10
Quadrag., hebd. 2, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 2 Quad. 07022000
—47
Quadrag., hebd. 2, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 2 Quad. 07023000
—46
Quadrag., hebd. 2, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 2 Quad. 07024000
—54
Quadrag., hebd. 2, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 2 Quad. 07025000
—50
Quadrag., hebd. 2, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 2 Quad. 07026000
—61
Quadrag., hebd. 2, sabbato
Sabb. Hebd. 2 Quad. 07027000
—65
Quadrag., hebd. 3, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 3 Quad. 07032000
—51
Quadrag., hebd. 3, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 3 Quad. 07033000
—68
Quadrag., hebd. 3, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 3 Quad. 07034000
—71
Quadrag., hebd. 3, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 3 Quad. 07035000
—61
Quadrag., hebd. 3, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 3 Quad. 07036000
—70
Quadrag., hebd. 3, sabbato
Sabb. Hebd. 3 Quad. 07037000
—49
Quadrag., hebd. 4, fer. 2
Fer. 2 Hebd. 4 Quad. 07042000
—55
Quadrag., hebd. 4, fer. 3
Fer. 3 Hebd. 4 Quad. 07043000
—53
Quadrag., hebd. 4, fer. 4
Fer. 4 Hebd. 4 Quad. 07044000
—79
Quadrag., hebd. 4, fer. 5
Fer. 5 Hebd. 4 Quad. 07045000
—53
Quadrag., hebd. 4, fer. 6
Fer. 6 Hebd. 4 Quad. 07046000
—66
Quadrag., hebd. 4, sabbato
Sabb. Hebd. 4 Quad. 07047000
—60
Quadragesimae, dom.
Dom. Quadragesimae 07001000
—11
Quadragesimae, dom. 1
Dom. 1 Quadragesimae 07011000
—334
Quadragesimae, dom. 2
Dom. 2 Quadragesimae 07021000
—218
Quadragesimae, dom. 3
Dom. 3 Quadragesimae 07031000
—322
Quadragesimae, dom. 4
Dom. 4 Quadragesimae 07041000
—229
Quadraginta Martyrum
Quadrag. Martyrorum 14030900
—7
Quattuor Coronatorum1411080014
Quinquag., fer. 3
Fer. 3 Quinquagesimae 06033000
—3
Quinquag., hebd.
Hebd. Quinquagesimae 06038000
—5
Quinquagesimae, dom.
Dom. Quinquagesimae 06031000
—233
Quinque Plagarum Domini140207009
Raphaelis
Raphaelis, Archang. 14102410
—1
Remigii1410010012
Rufi140828206
Sabb. Cor. Christi090170002
Sabb. de Passione0705700035
Sabb. p. Ascensio.
Sabb. post Ascensionem 08067000
—21
Sabb. Q.T. Septembris
Sabbato Q.T. Sept. 11090709
—19
Sabbato in Albis08017000112
Sabbato per annum04007000198
Sabbato post Cineres0603700028
Sabbato Sancto07067000315
Sabinae1408291024
Sabiniani et Potentiani
Sabiniani, Potentiani 14101930
—6
Samsonis140728106
Sanctissimae Trinitatis
De Trinitate 09011000
—433
Saturnini1411290028
Scholasticae1402100014
Septem Fratrum1407100036
Septuag., hebd.
Hebd. Septuagesimae 06018000
—22
Septuagesimae, dom.
Dom. Septuagesimae 06011000
—262
Sexag., fer. 5
Fer. 5 Sexagesimae 06025000
—65
Sexag., hebd.
Hebd. Sexagesimae 06028000
—14
Sexag., sabbato
Sabb. Sexagesimae 06027000
—1
Sexagesimae, dom.
Dom. Sexagesimae 06021000
—135
Silvestri1412310052
Simonis et Judae
Simonis, Judae 14102800
—28
Simonis et Judae, vig.—20
Simplicii et sociorum1407292014
Sixti et sociorum1408061011
Speusippi140117205
SS. Trinitatis, fer. 2
Fer. 2 Trinitate 09012000
—6
SS. Trinitatis, fer. 4
Fer. 4 Trinitate 09014000
—3
Stephani02122600240
Stephani, infra oct.
Stephani,8 02122608
—6
Stephani, inventio
Inventio Stephani 14080300
—154
Stephani, pontificis
Stephani, Pont. 14080200
—21
Suff. Crucis TP150503802
Symphoriani1408220030
Syri141209005
Taurini140811305
Teresiae Avilensis141015001
Theodori Tiro1411091015
Thomae
Thomae Apost. 14122100
—102
Thomae Cant.1412290044
Thomae de Aquino140307005
Thyrsi140128501
Tiburtii et Susannae
Tiburtii, Susannae 14081100
—19
Tiburtii, Valeriani et Maximi
Tiburtii, Valeriani, Maximi 14041400
—26
Timothei et Apollinaris
Timothei, Apollinaris 14082300
—7
Transfiguratio Domini
Transfiguratio Dom. 14080600
—231
undetermined
[?] 00000002
—908
Urbani1405251021
Valentini1402140042
Valentini et Hylarii
Valentini, Hylarii 14110360
—5
Victoris Bracharensis140412101
Victoris et sociorum140721105
Vincentii14012200153
Vincentii, transl. in Brachara140504504
Vincula Petri14080100132
Visitatio Mariae14070200158
Vitalis et Valeriae
Vitalis, Valeriae 14042800
—4